با ما تماس بگیرید: 88769210-021 | info@tmksh-co.ir

آکادمی های ورزشی

یک مجتمع فرهنگی آموزشی و ورزشی  که هنرجویان از مقطع راهنمایی(در ایران) زیر نظر آموزش و پرورش  به تحصیل به همراه تمرینات ورزشی می پردازند. 

در این مکان سالن چند منظوره+ استخر شنا + زمین چمن فوتبال+ پیست دو و میدانی+ سالن تیر اندازی ، شطرنج و بازیهای رایانه ای+ سالن با امکانات کامل بدنسازی با وزنه + سرویس بهداشتی و حمام های زیاد+ و محیطی برای تحصیل (مدرسه)+ خوابگاه و سلف غذا خوری وجود دارد.

1- در این مکان هنر جویان هر ماه تست روانشناسی و فیزیولوژیکی بسیار دقیقی شده و در نمودار فردی مقایسه می شوند .

2-در محل آکادمی هنرجو علاوه بر تحصیل با برنامه ریزی و در ساعتهای مشخص و زیر نظر دکتر تغذیه برنامه غذایی خاص و منظمی دارد.

3- بازیکنان نخبه هرساله از بازیکنان کم توان(روانی- جسمانی- تحصیلی- هوشی و..) جدا می شوند.

4- بازیکنان فقط در ایام مشخص با خانواده های خود دیدار می کنند .

5- بازیکنان در سنین بلوغ زیر نظر روانشناسان بحران سنین رشد زیر نظر گرفته شده و از تمام جنبه ها مورد آزمون قرار می گیرند.

6- بازیکنان هم زمان با درس خواندن در این شبانه روزی باید نظم و رفتار مناسب و ارتباط با هم تیمی و مربی را به صورت حرفه ای فرا بگیرند.

7- در محل آکادمی امکانات رفاهی کامل و وسایل جدید ورزشی و تفریحی وجود دارد.

8-بازیکنان گزینش شده در پایان مقطع راهنمایی بازیکن آکادمی و قبول شده مرحله ابتدایی معرفی می شوند ( قرار داد بلند مدت به منظور بازگشت مالی و حمایت در برابر مشکلات ورزشی ).

9-در قسمت دوم طرح بازیکنان در مقطع تحصیلی بالاتر و به صورت تفکیک شده به لحاظ پست و نقاط قوت و ضعف زیر نظر بهترین مربیاو متخصصین فعالیت می نمایند.

10-در پایان سال دوم دبیرستان بازیکنان در رده سنی نوجوانان و یا جوانان قابلیت این را خواهند داشت تا در میدانهای بزرگتر تست شده و برای مجموعه بازخورد مالی داشته باشند..نمونه های برتر


طراحی دانشجویی